Student Daily
Sevgili öğrencilerim isminizi girip proje çalışması boyunca düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz.

İbrahim Atmaca

Dün okulumuza bakanlıktan projemiz için yetkili kişi geldi.Sunumlarımızı ve maketlerimizin tanıtımını yaptık ayrıca öğrenci anketlerimizin tanıtımını da yaptık şu anda rahatız.


Dilara YALÇINKAYA

Projemize iyi bir şekilde başladık.Şuan projemiz sürüyor ve çok iyi.Daha da iyi olacak. :)


Dilara YALÇINKAYA
Projemiz gazların küresel ısınmanın üzerindeki etkisi.Projeye başlamadan önce grup üyeleri ile düşündük.Katı mı,sıvı mı,gaz mı?En sonunda gazları araştırmaya karar verdik.İlk önce küresel ısınmayı, nedenleri ve sonuçlarını araştırdık.Daha sonra gazların etkisini araştırarak bilgi edindik.Bu bilgilerle birlikte slayt hazırladık.Arkadaşlarımla birlikte bu soruna çözüm bulduk.Zararlı gazları arıtacak bir şey icat ediyoruz.

Maşide ÖZDEMİR
Projemiz katıların küresel ısınma üzerindeki etkisi idi.Bizim projemiz daha çok geri dönüşümle ilgili. İlk önce zararları araştırdık. Şimdi ise yapım aşamasındayız
Bu proje çok zevkli

Fatma Nur Günay
Projemize çok iyi başladık. Aynı şekilde devam ediyor.projemiz gazlrın küresel ısınma üzerinde etkisi.Projemizi önce düşündük sonra başladık ve şu anda maketini yapıyoruz.


İBRAHİM ATMACA

Projemiz küresel ısınmanın gazlar üzerindeki etkisi .Projemizde ilk olarak acaba bu sorunu çözmek için ne yapabiliriz diye düşünmeye ve aracımızı hazırlamaya başladık . İlk olarak kağıt üzerine hazırlayarak projemizi hayata geçirdik ve bir maketini yaptık . Şu anda bütün yaptıklarımızı bilgisayar üzerine aktarmaktayız ve projemiz şu anda çok iyi gidiyor .
FATMANUR GÜNAY
Projemiz artık bitti.Sunumlarımızı hazırlamaya başlıyacağız.Bugüne kadar herşey çok güzel gitti.Eğlendiğimiz kadar bir çok şey de öğrendik...